Obec Pražmo (Pražmo 153, 739 04 Pražmo) se zavazuje k zpřístupnění své webové stránky v souladu s vnitrostátními právními předpisy, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102 (1).

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na webové stránky prazmo.cz

 

Stav souladu

  • Tato webová stránka je částečně v souladu, a to z důvodu několika výjimek uvedených níže.

 

Výjimky – nepřístupný obsah

Níže uvedený obsah není optimálně přístupný, a to z důvodu nepřiměřené zátěže:

  • Vybrané přílohy ke stažení ve formátu PDF na úřední desce nemají strojově čitelný text (např. oskenované kopie podepsané smlouvy)

 

Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 30. 9. 2020

 

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Případné náměty, postřehy či informace o problémech při zobrazovaní těchto webových stránek můžete zaslat na adresu podatelna@prazmo.cz

 

Ostatní sdělení

Informace prezentované ve formátech PDF nebo DOC
Na našich webových stránkách jsou informace nabízeny i v podobě dokumentů formátu PDF/DOC, a to zejména z důvodů, že obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké, proto pak doporučujeme jejich stažení. Formát PDF je také vhodnější pro tisk. K prohlížení těchto dokumentů je možné zdarma stáhnout Acrobat Reader. V některých webových prohlížečích je integrována aplikace, jež slouží k prohlížení výše uvedených formátů dokumentů.

Velikost písma

V případě, že je pro Vás obsah a text webových stránek obtížně čitelný můžete si jej zvětšit pomocí nástroje Vašeho prohlížeče. Obsah a text webové prezentace je responzivní, tj. přizpůsobí se rozlišení Vašeho monitoru. V nejběžněji užívaných prohlížečích lze obsah a text zvětšovat a zmenšovat taktéž za užití klávesových zkratek CTRL++ a CTRL+-, a na systémech Mac OS pak za pomocí zkratek CMD++ a CMD+-